Wydawca treści Wydawca treści

Komfortowe noclegi w sercu Bieszczadów

Zapraszamy do nowoczesnego Ośrodka Lasów Państwowych – Centrum Promocji Leśnictwa w Mucznem, w sercu Bieszczadów. Oferujemy komfortowe noclegi w standardzie nowoczesnego hotelu (85 miejsc noclegowych w 38 pokojach), świetne potrawy w naszej restauracji, całodobową recepcję, a także wiele atrakcji, jak sauna, spa, czy siłownia. Dzięki 2 salom konferencyjnym zapewniamy możliwość organizacji szkoleń i sympozjów, a także wyjazdów integracyjnych, połączonych z możliwością dokształcania się.

Ośrodek CPL Muczne leży w najpiękniejszym zakątku Bieszczad, w dzikiej Dolinie Górnego Sanu. Bogata historia regionu, jak i samego Ośrodka (dawny hotel komunistycznych prominentów) dostarczą wiele wrażeń. Znajdziecie tu ślady historii regionu, jak resztki zabudowy nieistniejących już miejscowości, stare, przydrożne krzyże i kapliczki, a także, przy odrobinie szczęścia, spotkacie mieszkańców okolicznych lasów.

Zarówno Goście nocujący w CPL Muczne, jak i pozostali turyści będą się świetnie bawili na specjalnie przygotowanych trasach narciarstwa biegowego, trasach rowerowych i ścieżkach dla biegaczy. Żeby zapewnić Państwu jeszcze więcej rozrywki, organizujemy cykliczne zawody sportowe w różnych dyscyplinach. Ośrodek leży u podnóża jednego z najpiękniejszych szczytów Bieszczad Wysokich – Bukowego Berda. Szlak turystyczny rozpoczyna swój bieg zaledwie 100 m. od nas. Na szczycie będziecie już po godzinie.

Turyści głodni wiedzy mogą odwiedzić pawilon wystawowy, gdzie znajduje się stała wystawa fauny i flory bieszczadzkich lasów, a także udać się spacerkiem, rowerem, bądź samochodem do oddalonej o kilka kilometrów zagrody pokazowej żubrów.

 

Zapraszamy do rezerwacji noclegów i odwiedzenia CPL Muczne w Bieszczadach!

Więcej informacji uzyskacie Państwo na naszej stronie internetowej: www.lasybieszczadzkie.pl


Nadleśnictwa i inne