Asset Publisher Asset Publisher

I Mistrzostwa Pracowników RDLP w Krośnie w Tenisie Stołowym

W dniu 4 października w Nadleśnictwie Jarosław odbyły się mistrzostwa pracowników RDLP w Krośnie  w tenisie stołowym. Zawody organizowane były przez RDLP w Krośnie, MSPL NSZZ SOLIDARNOŚĆ oraz  SITLiD, a rozgrywki przeprowadzono na hali sportowej PWSTE w Jarosławiu.  W zmaganiach wzięło udział  39 zawodników z 10 nadleśnictw.

W kategorii kobiet, których rozgrywki wywoływały wiele pozytywnych emocji, mistrzynią okazała się Bożena Pająk z Nadleśnictwa Stuposiany, drugie miejsce przypadło Magdalenie Szczybyło z Nadleśnictwa Lubaczów, a na najniższym podium zawody zakończyła  Agata Rębacz z Nadleśnictwa Jarosław.

Marcin Marszał z Nadleśnictwa Jarosław został pierwszym mistrzem RDLP w Krośnie, na drugim i trzecim miejscu uplasowali się kolejno koledzy z Nadleśnictwa Lesko –Sylwester Feńczak i Mirosław Wanat.

W konkurencji drużynowej do której zaliczono trzech najlepszych mężczyzn i jedną najlepszą kobietę klasyfikowano tylko sześć nadleśnictw ponieważ tylko te spełniały powyższe kryterium. Mistrzami została drużyna z Leska, na drugim miejscu uplasowało się Nadleśnictwo Stuposiany, trzecie miejsce na podium przypadło zawodnikom z Nadleśnictwa Lutowiska, którzy przeskoczyli gospodarzy o jeden bezcenny punkt.

Swoją obecnością zaszczyciła Grażyna Zagrobelna dyrektor RDLP w Krośnie, Tadeusz Chrzan Starosta powiatu jarosławskiego, Ryszard Pukała Prorektor ds. studenckich PWSTE w Jarosławiu, Dorota Dejniak Prorektor PWSTE w Jarosławiu  oraz Kamil Dziukiewicz Wiceprezes Polskiego Związku Tenisa Stołowego ds. organizacyjnych.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom. W przyszłym roku II Mistrzostwa Pracowników RDLP w Krośnie  w Tenisie Stołowym zorganizowane zostaną przez Nadleśnictwo Lesko.

XVII Mistrzostwa Polski Pracowników Lasów Państwowych w Tenisie Stołowym planowane są na terenie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Olsztynie. W tej edycji przewidziane jest włączenie najlepszego zawodnika kadry kierowniczej do punktacji drużynowej.

Tekst: Paweł Fus


Asset Publisher Asset Publisher

Tapety


Asset Publisher Asset Publisher