Asset Publisher Asset Publisher

Powrót „Lekcji z Lasu”

W związku z dużym zainteresowaniem naszymi prezentacjami i filmami edukacyjnymi, które zamieszczaliśmy sukcesywnie na naszej stronie internetowej oraz FB od początku pandemii oraz w związku z pojawiającymi się prośbami o kontynuację naszych działań od dziś wznawiamy zamieszczanie kolejnych Lekcji z lasu.

 


Poprzednie lekcje >>>Asset Publisher Asset Publisher

Zurück

Konkurs na leśną pocztówkę w ramach „Lekcji z Lasu”

Konkurs na leśną pocztówkę w ramach „Lekcji z Lasu”

RDLP w Krośnie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na projekt leśnej kartki pocztowej wzorem starych, tradycyjnych widokówek, które dołączamy jako wzór.

Pocztówka powinna mieć format standardowej kartki pocztowej, Ilustracja nawiązywać do tematyki lasu, a jej treść zawierać życzenia z lasu.

Ilustracja może być wykonana dowolną techniką (np. ołówkiem, kredkami, pastelami, farbami, zdjęcie).

Kartka powinna być wykonana samodzielnie i wydrukowa na kartce z bloku technicznego.

Tekst pozdrowień może być napisany odręcznie.

Wśród uczestników nadesłanych pocztówek wyłonimy zwycięzców najładniejszej ilustracji oraz najpiękniejszych pozdrowień z lasu.

Najlepsze prace nagrodzimy wydawnictwami albumowymi i leśnymi upominkami.

Prace konkursowe można nadsyłać pocztą tradycyjną na adres: Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Krośnie ul. Bieszczadzka 2, 38-400 Krosno, z dopiskiem Konkurs „Weź lekcje z lasu”, do 30 stycznia 2021 r.

W razie pytań osobą do kontaktu jest pani Magdalena Misiorowska, m.misiorowska@krosno.lasy.gov.pl, tel. 600 973 098.

W załączeniu znajduje się klauzula informacji oraz oświadczenie, które należy podpisać ( w przypadku osób do 18 roku życia – podpisują rodzice lub opiekunowie) i dołączyć do przesłanej pracy.

Zapraszamy