Asset Publisher Asset Publisher

„Wydarzenia minionego roku”

Jak co roku krośnieński oddział Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa podsumował minione dwanaście miesięcy. Oj działo się, działo...

Jest już nowy Biuletyn informacyjny, w którym podsumowaliśmy wydarzenia zeszłego roku. Jak w każdym kolejnym numerze, i w tym nie zabrakło formalności, czyli krótkich sprawozdań z posiedzeń Zarządu, informacji o liczbie członków, czy zestawienia dochodów i wydatków stowarzyszenia.

Oprócz tego, w naszym roczniku nie mogło zabraknąć podsumowania wszystkich wspólnych zawodów, takich jak XVII Turniej Piłki Siatkowej, X Mistrzostwa w Wędkarstwie Spławikowo-Gruntowym oraz XIV Regionalne Zawody Drwali. Będzie można również powspominać wyjazdy zawodowe, ponieważ jak co roku, zostały umieszczone krótkie sprawozdania i fotorelacje.

Poza opisaniem działalności naszego stowarzyszenia, pojawiła się w tym numerze nie lada gratka dla miłośników historii i ornitologii w formie tematycznych artykułów. Nie zdradzając szczegółów, zachęcamy gorąco do lektury wszystkich członków i sympatyków SITLiD.

Biuletyn informacyjny do obejrzenia tutaj http://www.krosno.lasy.gov.pl/documents/149008/26265116/Biuletyn+informacyjny+2019.pdf/64f136c9-0d6a-9d3c-c781-a1a445bb2c83

 

Tekst: Kinga Mazur


Asset Publisher Asset Publisher

Tapety


Asset Publisher Asset Publisher