Lista aktualności Lista aktualności

Jubileuszowy bieg

Deszczowa niedziela nie przeszkodziła w rozegraniu jubileuszowej, piątej edycji Zielonego Punktu Kontrolnego „Białkówka”.


Za nami wyjątkowa edycja Zielonego Punktu Kontrolnego, ponieważ jest to już piąty rok, w którym organizujemy u nas imprezę na orientację. W niedzielne popołudnie 6 września br. ścieżka dydaktyczna „Białkówka” znów miała okazję gościć sporą liczbę odwiedzających, ponieważ Zielony Punkt Kontrolny, jak co roku cieszył się sporą popularnością, a ponad 60 uczestnikom imprezy nie przeszkodziły deszczowe prognozy pogody. Na szczęście warunki były dla nas łaskawe i całą imprezę udało się rozegrać w przyjemnej, w zasadzie bezdeszczowej aurze.
W tym roku zwycięzców było wielu, ponieważ we względu na sytuację epidemiologiczną, zdecydowaliśmy się na zorganizowanie jedynie trasy rodzinnej, bez wspólnego startu zawodników. Nie zabrakło oczywiście uczestników, którzy przemierzyli całą trasę biegiem i odnaleźli wszystkie punkty w bardzo krótkim czasie.
Każdy uczestnik imprezy dostał drobny upominek, a po zakończeniu biegu miał miejsce wspólny poczęstunek i ognisko, przy którym można było się ogrzać i  osuszyć.
Dziękujemy współorganizatorowi InO.Maniak za pomoc w organizacji oraz  wszystkim, którzy wzięli udział i byli w tym dniu razem z nami. Już dziś serdecznie zapraszamy za rok!

 

Tekst: Kinga Mazur
Zdjęcia: Dariusz Tabisz

 


Najnowsze aktualności Najnowsze aktualności

Tapety


Polecane artykuły Polecane artykuły