Wydawca treści Wydawca treści

Władze

Władze

Władze Oddziału Krośnieńskiego wybrane w dniu 8 maja 2014 r. w Przemyślu na XI Zwyczajnym Zjeździe Delegatów Kół

Władze Oddziału Krośnieńskiego wybrane w dniu 26 października 2017 r. w Mucznem na XII Zwyczajnym Zjeździe Delegatów Kół

Zarząd Oddziału SITLiD w Krośnie
Bartłomiej Peret – Przewodniczący, Nadleśnictwo Kolbuszowa
Michał Szczerbicki - Zastępca przewodniczącego, Nadleśnictwo Lutowiska
Artur Paczkowski - Zastępca przewodniczącego, Nadleśnictwo Kołaczyce
Paweł Biernacki – Skarbnik, Nadleśnictwo Brzozów
Piotr Filipczak – Sekretarz, RDLP w Krośnie
Michał Hipner - Członek Zarządu, RDLP w Krośnie
Robert Sobkowicz - Członek Zarządu, Nadleśnictwo Dynów
Tadeusz Maksymowicz - Członek Zarządu, Nadleśnictwo Oleszyce
Dąbek Bogumił - Członek Zarządu, BULiGL Przemyśl
Rydzik Mariusz - Członek Zarządu, Nadleśnictwo Leżajsk
Teodor Furs - Członek Zarządu, Nadleśnictwo Baligród
Kinga Mazur - Członek Zarządu, Nadleśnictwo Kolbuszowa
Piotr Łański - Członek Zarządu, Nadleśnictwo Komańcza
Marcin Brożyna - Członek Zarządu, Nadleśnictwo Ustrzyki Dolne
Bernard Dworak - Członek Zarządu, Nadleśnictwo Głogów

Zastępcy Członków Zarządu Oddziału:
Zbigniew Dyrda – Nadleśnictwo, Lutowiska
Dawid Gołębiowski - ZSL Lesko

Delegaci na XXII Krajowy Zjazd Delegatów SITLiD:
Beata Okoczuk - RDLP w Krośnie
Michał Szczerbicki - Nadleśnictwo Lutowiska    
Zenon Szkamruk - Nadleśnictwo Leżajsk    
Paweł Biernacki - Nadleśnictwo Brzozów    
Bartłomiej Peret - Nadleśnictwo Kolbuszowa    

Komisja Rewizyjna:
Jacek Gałuszka  – przewodniczący Komisji Rewizyjnej, RDLP w Krośnie
Wojciech Cieślik - z-ca przewodniczącego Komisji Rewizyjnej, Nadleśnictwo Mielec
Stanisław Gazda – członek, Nadleśnictwo Dukla
Edward Orłowski – członek, Nadleśnictwo Komańcza
Janusz Stankiewicz – członek, Nadleśnictwo Narol

Sąd Koleżeński:
Tomasz Najbar – przewodniczący, RDLP w Krośnie
Bogusław Krzanowski – z-ca przewodniczącego, RDLP w Krośnie
Tomasz Makarowski – sekretarz, Nadleśnictwo Jarosław

Rzecznik Dyscyplinarny:
Beata Okoczuk – RDLP w Krośnie
Z-cy Rzecznika Dyscyplinarnego:
Marek Bajda – Nadleśnictwo Lutowiska
Paweł Panaś – Nadleśnictwo Rymanów

Delegaci do NOT oddział Rzeszów:
Zenon Szkamruk - Nadleśnictwo Leżajsk    
Robert Sobkowicz - Nadleśnictwo Dynów    
Marek Szczur - Nadleśnictwo Głogów    
Bartłomiej Peret - Nadleśnictwo Kolbuszowa