Lista aktualności Lista aktualności

RDLP w Krośnie przyjazna pracownikom - FILM

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Krośnie znalazła się wśród laureatów ogólnopolskiego konkursu "Pracodawca Przyjazny Pracownikom", organizowanego przez NSZZ "Solidarność" po patronatem Prezydenta RP, Andrzeja Dudy. To już X edycja tego konkursu.

Spośród 36 pretendentów wyłoniono 27 firm i organizacji, wśród których, prócz krośnieńskiej RDLP, znalazła się również dyrekcja Lasów Państwowych z Katowic.

- Kryteria wyboru obejmowały m.in.: standardy przestrzegania przez pracodawcę prawa pracy, stosowane formy zatrudnienia, swobodę działania związków zawodowych, funkcjonowanie rad pracowników, przeciwdziałanie zjawiskom mobbingu - wylicza Grażyna Zagrobelna, dyrektor RDLP w Krośnie. - To bardzo cieszy, że dostrzeżono w nas firmę, która spełnia najwyższe wymogi, jeśli chodzi o bezpieczeństwo pracy i stabilność zatrudnienia.

 

Przedstawiciele wyróżnionych firm spotkali się na gali w Pałacu Prezydenckim w Warszawie 26 lutego 2018 roku, gdzie z rąk Andrzeja Dudy, Prezydenta RP, otrzymali prestiżowe statuetki.

EdM

Fot. A. Bigaj

 


Najnowsze aktualności Najnowsze aktualności

Tapety


Polecane artykuły Polecane artykuły