Lista aktualności Lista aktualności

OBIEKTY LP W KONKURSIE „MODERNIZACJA ROKU"

Już można głosować na dwa obiekty Lasów Państwowych, które walczą o tytuł „Modernizacja Roku 2016”. Głosy można oddać na leśniczówkę Rydzyny (Nadleśnictwo Kolumna; RDLP w Łodzi) oraz siedzibę Centrum Promocji Leśnictwa „Lasy Bieszczadzkie" (RDLP w Krośnie).


Pierwszy obiekt, leśniczówka znalazła się w kategorii „Użyteczność publiczna", natomiast drugi zakwalifikował się do kategorii „Hotelarsko – turystycznej". Obiekty LP o wyróżnienie będą musiały walczyć z 56 innymi konkurentami.
Uroczysta gala oraz rozdanie nagród odbędzie się w sierpniu na Zamku Królewskim w Warszawie.


Zagłosuj na Centrum Promocji Leśnictwa „Lasy Bieszczadzkie"


Nie po raz pierwszy inwestycje Lasów Państwowych walczą o tytuł w tym plebiscycie. W 2014 r. tytuł „Modernizacja Roku 2013" w kategorii „Obiekty mieszkalne" przyznano Nadleśnictwu Parczew (za remont leśniczówki Gościniec) oraz Nadleśnictwu  Zawadzkie za modernizację zbiornika małej retencji „Liszczok" (w kategorii „Ochrona środowiska").
W tym roku konkurs „Modernizacja Roku" został zorganizowany już po raz 21.Plebiscyt jest organizowany przez Stowarzyszenie Ochrony Narodowego Dziedzictwa Materialnego. Jego celem jest wyłonienie i nagrodzenie przedsięwzięć budowlanych wyróżniających się szczególnymi walorami. Co ważne, w konkursie nie mogą brać udziału nowo wybudowane obiekty, gdyż ideą konkursu jest propagowanie i wspieranie działań dla ratowania obiektów i budowli dziedzictwa narodowego.


Najnowsze aktualności Najnowsze aktualności

Tapety


Polecane artykuły Polecane artykuły