Lista aktualności Lista aktualności

„Lato w regionach” odwiedzi Lutowiska

Są miejsca do których warto wracać i imprezy, które chce się przeżyć jeszcze raz. W najbliższy weekend ekipa Telewizji Rzeszów z programem „Lato w regionach” znów wyruszy w Bieszczady. Jak co roku, gościć będzie w Lutowiskach, gdzie odbędzie się XII edycja „Dnia Żubra”.

„Dzień Żubra” jest ważną cykliczną imprezą promującą bieszczadzką przyrodę i wszelkie działania związane z jej ochroną. W sobotę 11 sierpnia w Lutowiskach na mieszkańców, turystów i widzów TVP3 czekać będzie mnóstwo atrakcji, m.in. zawody bieszczadzkich drwali, zawody strzeleckie, zabawy i konkursy edukacyjne dla całych rodzin. Miłośników muzyki folkowej bawić będą kapele regionalne. Jak wskazuje nazwa imprezy spora część programu „Lato w regionach” z Lutowisk poświęcona będzie żubrom i ich ochronie. Dziennikarze porozmawiają z osobami, które na co dzień sprawują opiekę nad tymi zwierzętami i podpowiedzą, gdzie w Bieszczadach można zobaczyć je z bliska. W programie będzie też mowa o bogatej faunie i florze bieszczadzkich lasów. Twórcy programu i leśnicy będą starali się przybliżyć widzom wszystko to, czego nie sposób zobaczyć podczas zwykłych spacerów.

 

Odcinki „Lata w regionach” z Lutowisk w sobotę 11 sierpnia w TVP3 i TVP3 Rzeszów o godz. 10.30, 11.30, 14.35, 16.05, 17.00 i 17.45.

 

Programy będzie można oglądać także online poprzez aplikację TVP Stream, na stronie www.rzeszow.tvp.pl, w serwisach społecznościowych stacji oraz w serwisie TVP Bieszczady na Platformie Hybrydowej TVP.

 


Najnowsze aktualności Najnowsze aktualności

Tapety


Polecane artykuły Polecane artykuły